Basında Biz
28 Şubat 2018


Ağız sağlığı için tek adres: Duaçınarı
Söz Vatandaş´ta projesi kapsamında Yıldırım´ı karış karış gezen ‘agazete´ ekibinin bu seferki durağı: Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi.Ergün ÖZÇELİK        

Yıldırım´da hizmet veren Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi´ni ziyaret eden ‘agazete´ ekibi hastalarla birlikteydi. Randevusuz geldiklerinde sıkıntı yaşadıklarını dile getiren hastalar, genel itibariyle hastanedeki hizmetten memnun olduklarını ifade ettiler. Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi´ni sıcak bir yuva olarak adlandıran hastalar, doktorların ve hastanede görev yapan görevlilerin dört dörtlük hizmet yaptığını belirttiler

Necmettin Ardıç

Aldığım hizmetten memnunum
Altınşehir´den geliyorum. 25 senelik sigortalıyım ve emekliyim. Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi´nden çok memnunum 2. kez burada dişlerimi yaptırıyorum ve doktorum Muammer beyden de çok memnunum. Bütün doktorların çok fedakar olduğunu düşünüyorum. Aldığım hizmetten memnun olduğum için Altınşehir´den buraya kadar geliyorum. Maddi imkanlarım var ama burası kamu olduğu ve aynı zamanda hizmet kalitesi yüksek olduğu için burayı tercih ediyorum. Burası bizim hastanemiz, sahip çıkmamız lazım. Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi gerçekten eşsiz bir kaliteye sahip.
Sabri Baş
Doktorumdan memnunum
Gündoğdu köyünden geliyorum. Ağız ve diş sağlığı için Duaçınarı Hastanesi´ni tercih ediyorum, çok memnunum. Meliha Mutlu benim doktorum, hem doktorumdan hem de bütün hastanenin yaptığı hizmetten çok memnunum. Aslında engelli torunumun tedavisi için gelmiştim, hizmet kalitesini görünce ben de diş tedavilerimi burada yaptırıyorum. 
Nizamettin Şenkoyucu

Sıcak bir yuva
Bu hastane fevkalade! Çok güzel gerçekten… Sıcak bir yuva gibi… Ben 83 yaşındayım, hastane çok güzel organize edilmiş. Saatinde gel hemen gir. Bekleme derdi olmadan, randevu saatinde hemen işlemlerin yapılıyor. Allah razı olsun tüm personelden. Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi´ni tüm diş problemi yaşayan insanlara öneriyorum.
Zuhal Akgül

İkinci kez geliyorum
Gazcılardan geliyorum. Doktorum Aslıhan Kurugül, daha önce de buraya diş tedavisi için gelmiştim, bu ikinci gelişim ve çok memnunum. İnanıyorum ki her şey çok daha güzel olacak. Sizin aracılığınızla tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum: Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi´ni tercih edin, pişman olmazsınız. Özel hastanelerden daha kaliteli bir hizmet veriyor burası.
İdris Tisen

Doktorlar dört dörtlük
Atıcılar Mahallesinden geliyorum. 40 senedir buraya gelir giderim ama son yıllarda burası çok daha güzel oldu. Doktorum Berna hanım ve bütün doktorlardan memnunum, hepsi dört dörtlük insanlar. Benim maddi gücüm yok, kamuyu tercih ediyorum ama buradaki hizmet de çok güzel ne yapayım özel hastaneyi. Özel hastanelerden çok daha güzel bir hastane Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi.
Fatma Kavuş

Herkese öneriyorum
Teleferik tarafından geliyorum. Diş yaptırıyorum, provaya geldim. Arkadaşımın tavsiyesiyle geldim ama çok memnunum. Herkese de öneririm Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi´ni. Randevumu aldım ve işlem yapmak için bekliyorum şuan. Buraya daha önce de gelmiştim. Şimdi 3. gelişim oldu bu… Gerek hastane personelinden gerekse de doktorlardan çok memnunum. Herkese teşekkürler.
Fatma Ergüven

Randevu sistemi çok yoğun
Yıldırım´da oturuyorum, hizmetten çok memnunum; ancak randevu almak konusunda sıkıntılar yaşıyorum. Randevu alabilmek için gece 12´den sonrası bekleniyor, öyle randevu alınabiliyor ancak. Ben istediğim doktordan ve istediğim saatte randevu almak istiyorum ama çok ciddi yoğunluk olduğu için randevu almakta da sıkıntı yaşıyorum. Bununla ilgili yapılabilecek bir şey varsa, hastane yönetiminden bu konuda destek bekliyorum. Sizin aracılığınızla, görevlerini eksiksiz yerine getiren tüm hastane personeline teşekkürlerimi sunuyorum. Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi gerçekten çok kaliteli bir hizmet vermekte.
Fatma Bozkurt

Hastane yönetiminden memnunum
Osmangazi´den geliyorum, doktorumdan memnun olduğum için Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi´ni tercih ediyorum. Doktorum Bora Coşkun´dan ve gecesini gündüzüne katarak bizim için çabalayan hastane yönetiminden çok memnunum. Sadece randevu alma konusunda zaman zaman sıkıntı yaşıyoruz; onunla ilgili bir işlem yapılabilirse memnun oluruz. 
Muhammet Emekli

İstediğim güne randevu…
Sağlık hizmeti konusunda gerçekten çok iyi ve kaliteli bir hastane, ancak randevu konusunda çok sıkıntı yaşıyoruz. Sistem çok yoğun olduğu için randevu düşmüyor, ben Gürsu Yenidoğan´dan geliyorum hizmeti de beğeniyorum. Buraya gelmek istiyorum ama sistem çok yoğun olduğu için istediğim güne randevu alamıyorum. Yetkililer bu konuyu masaya yatırırsa memnun olurum. Teşekkürler Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi!
Bekiye Şen

Ekstra para harcamıyorum
Diş tedavisi için geldim buraya; maddi durumum özel hastaneler için uygun değil, ancak Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, hem kamu hastanesi hem de hizmeti çok iyi.
hastaneden de çok memnunum. Ekstra para harcamaya gerek kalmadan buradaki kaliteli sağlık hizmetinden yararlanıyorum. Diş problemi yaşayan tüm vatandaşlarımıza Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi´ni öneririm.
Erdoğan Türe

Randevu dışında sıkıntı yok
Diş tedavisi için geldik, randevusuz gelince sıkıntı oluyor; ama randevu almak istediğim zaman da sistem çok yoğun oluyor ve randevuyu istediğim zamana alamıyorum. Randevu almak konusu dışında hiçbir sıkıntı yok verilen hizmetten de uygulamalardan da yönetimden de gayet memnunum. Buraya gelmek istiyorum ama yoğunluk bizi yoruyor, randevuda sıkıntı yaşıyorum. Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi gibi hastaneler tüm Türkiye´de olmalı. Tüm hastane personeline ve doktorlarımıza sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum.